Hataysosyetem Olarak;

Neler Yapıyoruz ?

01. Nerede Eğlenilir?

Hatay’da eğlenilecek en elit mekanlar neresidir ? Canlı müzikler, karaoke mekanlar, nargile cafeler ve sakin vakit geçirmek isteyenler…. Hepsi ve daha fazlasını Hatay Sosyetem sizin için cevaplıyor. Hatay’da sokağa çıkmadan Hatay Sosyetem’e bakmayı unutmayın 🙂

02. Nerede Ne Yenir?

Hatay mutfağının şöhretini duymayan kalmamıştır. Artık Hatay’da ne yerim diye saatlerce düşünmenize ve aramıza gerek yok. Hatay Sosyetem ile ” Restaurantlar ” menüsünden Hatay’ın en güzide, lezzetli ve kaliteli mekanlarına ulaşabilirsiniz.

03. Neresi Gezilir?

Tarihi ve turistik yerleriyle geçmişten bugüne gezginlerin sık sık uğradığı Hatay birçok insana ev sahipliği yapmaya devam ediyor. Gelen misafirlerin kafasında ki en büyük soru ” Gezmeye nereden başlarım ? ” oluyor. Artık bu soruyu birilerine danışmak yerine Hatay Sosyetem ile cevaplarınıza kolayca ulaşabileceksiniz.

04. Nerede Konaklanır?

Hatay’ı ziyaret etmek isteyenleri büyük bir kolaylıkla karşı karşıya bırakıyoruz. Henüz siz gelmeden sizin için en ideal konaklama yerlerini sizlere ulaştırıyor. Dilerseniz sizlerin yerine gerekli işlemleri başlatıyoruz. Merkeze en yakın, aradığınız özelliklere uygun, mimarisiyle sizleri büyüleyen birçok elit otel Hatay Sosyetem ile sizlerle..

05. Ne Etkinlikler Var?

Hatay Sosyetem’in en büyük özelliklerinden birisi Hatay’da yapılan en elit ve kaliteli etkinlikleri size tarihiyle birlikte sunmasıdır. Haftalık veya aylık etkinlik takvimini inceleyerek plan yapabilir ve doğrudan etkinlik sayfasında ki panelden etkinliğe yerinizi ayırabilirsiniz.

06. Reklam ve İşbirliği

Günden güne büyüyen sosyal medya hesaplarımız, youtube kanallarımız ve interaktif saha ekibimizle Hatay Sosyetem olarak profesyonel ve kaliteli bir hizmet sunmaya devam ediyoruz. Siz de firmanızı sisteme kaydettirmek, ürün ve firmanızın reklamını sosyal medya hesaplarından yaptırmak ve başlattığımız bu girişim projemizde bizlere yatırımcı olmak istiyorsanız bizimle irtibata geçebilirsiniz.

Hataysosyetem

Biz Kimiz?

Hatay Sosyetem ; Hatay’ın dijitale açılan kalbi.. Yerelde ve ulusalda yapılan elit etkinlikler, Hatay’da yer alan kaliteli eğlence mekanları, gezmeyi sevenler için bir rehber.. Hatay’da siz plan yapmayın sadece bizlere eşlik edin..

Güncel kampanyalar, etkinlikler, firmalardan özel indirimler için sosyal medya hesaplarımızı takip etmeyi unutmayın. Her hafta güncellenen web sitemizden doğrudan bilet ve masa rezervasyonu yapabileceğinizi unutmayın..

78

Mekan Eğlence

1540

Rezervasyon İletişim

540

Etkinlikler Tüm Aksiyonlar

28000

Ulaşılan Kişi Takipteler

Hataysosyetem

Hatay'ın Kalbi Burada Atıyor!

Yaklaşan etkinlikler ve özel günler

Haftalık Haberleri Alın

[mc4wp_form id="806"]